Vyhľadávanie

Biopeptide Complex- recept na dlhý plnohodnotný život

100x

Recept na dlhý plnohodnotný život, ktorý križuje plány biologických hodín. Biopeptide Complex predstavuje formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia.

Biopeptide Complex nenájdete v žiadnej inej značke kozmetiky, alebo doplnkov výživy, LEN u nás.
Naša patentovaná metóda tzv. extrakcia za studena sa ukázala ako jedinečný spôsob extrakcie peptidov rybieho kolagénu z rybích koží pri zachovaní ich biologickej aktivity, ktorá je tak dôležitá pre účinky peptidov na ľudský organizmus.

Je základom kozmeceutík Larens a výživových doplnkov Nutrivi, inžinierom kolagénu v koži, kĺboch, šľachách, kostiach a vo všetkých orgánoch.
Riešenie pre ochabnutú pokožku, ktorej chýba pevnosť a hladkosť, lámavé nechty, vlasy bez lesku, krehké kosti, slabé kĺby a šľachy, oslabenú imunitu, ťaživú bolesť a opakujúce sa zápaly.
Predstavuje účinnú alternatívu náhrady skalpela, holistickú investíciu do krásy a zdravia.

Biopeptide complex

Biopeptide Complex

Blahodarné účinky Biopeptide Complex:

  • nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v prospech kože a viacerých orgánov v tele, okrem iného kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov, nechtov a mnohých iných
  • spomalenie aktivity enzýmov spôsobujúcich starnutie
  • hĺbkovú regeneráciu, výživu a starostlivosť o pleť, ktorá sa vplyvom komplexu prírodných peptidov stáva svetlejšou a má vyrovnaný tón, je pevnejšia, pružnejšia a viac hydratovaná
  • spomaľujú sekréciu interleukínov, enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly

Peptidy stimulujú bunky k aktivite pri tvorbe proteínov potrebných na správne fungovanie orgánov a celého tela.

  1. Signálne peptidy – vysielajú signál o poškodení a úbytku kolagénu, čím stimulujú aktivitu fibroblastov k tvorbe spojivového tkaniva kože – kolagénu a elastínu. Kolagén predstavuje 30% z celkovej hmotnosti bielkovín v ľudskom organizme. Znamená to, že osoba vážiaca 75 kg má 15 kg bielkovín, z čoho až 7,5 kg tvorí práve kolagén, látka, ktorá je zodpovedná za vzhľad nedotknutý časom a ktorá sa podieľa na životných funkciách všetkých orgánov a tkanív. Chráni imunitný systém, zabraňuje prenikaniu a šíreniu baktérií. Po 21. roku života postupne stráca schopnosť obnovy, preto je potrebné neustále doplňovať jeho nedostatok.
  2. Uvoľňujúce/relaxačné peptidy – uvoľňujú svaly zodpovedné za vznik mimických vrások (botoxový efekt).
  3. Transportné peptidy – prenášajú aktívne látky do hlbokých vrstiev kože, vďaka čomu sa ich obnova a regenerácia odohráva v samotnom zdroji ťažkostí.

 

Podobné články