Vyhľadávanie

Lifting Detox+ Face Cream - krém pre pokožku 21. storočia

99x

Predstavujeme Vám NOVINKU z dielne Larens – Lifting Detox + Face Cream, krém pre pokožku 21. storočia.
Krém s intenzívnym liftingovým a detoxikačným účinkom pre starostlivosť o unavenú, zašednutú pleť, ktorá vyžaduje spevnenie.

  • detoxikuje
  • hydratuje
  • vitalizuje
  • vychytáva voľné radikály
  • vyživuje pokožku
  • zlepšuje elasticitu pokožky
  • ideálny v kombinácii s Detox Green Clay Mask 50ml

 

 


HLAVNÉ VÝHODY

1. Má silný liftingový účinok a účinok proti vráskam, spevňuje kontúry tváre, zvyšuje hustotu pleti a vyhladzuje ju.
Používajte na spevnenie, zhutnenie pleti, remodeláciu kontúr tváre. Trojitá sila pre liftingový efekt vďaka obsahu troch zložiek, ktoré zvyšujú elasticitu
a hustotu pleti a korigujú kontúry tváre: Phytodermina H Lifting™, Liposomal Collagen Complex, tetrapeptid Palmitoyl Tetrapeptide-7.

2. Detoxikuje a vychytáva voľné radikály, stimuluje na regeneráciu.
Používajte ako každodenný koktail, ktorý detoxikuje pokožku, dodáva jej vitalitu a obnovuje zdravú rovnováhu. „Must have“ pre pleť 21. storočia, ktorá potrebuje detoxikáciu, je suchá a unavená.
Kombinácia extraktov z rias – spiruliny a chlorelly zaisťuje dvojaký detoxikačný a antioxidačný účinok. Dvojica rias, plná blahodarných látok, dodáva pokožke porciu chlorofylu, výživných elektrolytov, aminokyselín, vitamínov a mikroelementov. Znižuje oxidačný stres, vyživuje pokožku a spúšťa regeneračné procesy na bunkovej úrovni.

3. Upravuje farebný tón, rozjasňuje, redukuje známky únavy pleti.
Používajte na zlepšenie vzhľadu šedej, unavenej a mdlej pleti. Peptidy z kolagénu a rias, dodané v jednom prípravku pomáhajú dosiahnuť lepšie vzhľadu a sviežejšej farby pleti. Dodávajú vitalitu a odstraňujú známky únavy.

4. Hĺbkovo hydratuje, zvyšuje elasticitu
Používajte ako každodennú porciu hĺbkovej hydratácie, vďaka ktorej pleť získa/udrží zdravú rovnováhu a pevnosť a vrásky budú plytšie. Kyselina hyalurónová (vysoko- a nízkomolekulárna) a peptidy rybieho kolagénu v lipozómoch zabezpečujú hĺbkovú hydratáciu, a tak vyhladzujú pleť, splošťujú vrásky a zvyšujú pružnosť pokožky. Lipidová vrstva lipozomálneho puzdra a vysokomolekulárna kyselina hyalurónová dlhodobo chráni pleť proti strate vody.


AKTÍVNE LÁTKY

Liosomal Collagen Complex
To už poznáte z našej kozmetiky 🙂 Jedinečná zložka na trhu, ktorá je inovatívnou kombináciou prírodného rybieho kolagénu, peptidov, aminokyselín, dekorínov, lumikanov, histónov uzavretých v liposomálnom nosiči. To zaručuje, že sa dostanú do hlbších vrstiev kože, kde dochádza k procesom obojsmerného pôsobenia kolagénových proteínov: vyplňovanie a rekonštrukcia už poškodených kožných štruktúr a začatie procesu vytvárania nového kolagénu. Vrásky sú redukované a pleť je nasýtená kolagénom a stimulovaná na regeneráciu.

Kyselina hyaluronová (nízko- a vysokomolekulárna)
Majsterka hydratácia, vyhladzuje povrch pleti, podporuje jej obranné schopnosti, zadržuje vlhkosť v pokožke. Vďaka lipozomálnej forme preniká do hlbších vrstiev kože, Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová slúži tiež ako ochranný film, ktorý chráni rohovú vrstvu kože proti prieniku chemických látok a baktérií.

Phytodermina H Lifting™
Prírodná rastlinná látka. Tvorí na pokožke neviditeľný film, zvyšuje povrchový tonus pleti a poskytuje okamžitý liftingový efekt. Pleť bude hladšia, rozjasnená, získa prirodzený jas.

Palmitoyl Tetrapeptide-7
Nízkomolekulárny tetrapeptid, stimuluje syntézu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Pomáha redukovať vrásky, spevniť pokožku a zvýšiť jej elasticitu.

Spirulina
Modrozelená riasa bohatá na chlorofyl, ktorý jej dodáva farbu a je silným antioxidantom, má tiež detoxikačný účinok. Spirulina má výživné vlastnosti vďaka vysokému obsahu proteínov, aminokyselín, vitamínov A, C, E a vitamínov skupiny B, minerálov (draslík, horčík, železo, vápnik, selén, zinok) aj mastných kyselín, vrátane cennej GLA (kyseliny gama-linolénovej).

Chlorella
Sladkovodná riasa plná vitamínov, minerálov a chlorofylu s prospešnými účinkami na pleť. Ako zložka krému podporuje regeneráciu epidermis, zmierňuje
začervenanie a zápaly na pokožke. Má silný antioxidačný účinok.

Alantoin
Má upokojujúce vlastnosti a zmierňuje podráždenie, stimuluje aj rast zdravé. kožného tkaniva. Hydratuje, zmäkčuje a pôsobí protizápalovo.

Karagenan
Prírodný silikón získavaný z rias, zaisťuje vyhladenie pleti (pripravuje ju na líčenie) a chráni proti nadmernej strate vody.

 

Podobné články