Vyhľadávanie

NOVINKA - Double Effect Mascara

52x

Natočenie a predĺženie, alebo skôr objem a zahustenie?
Každá z nás očakáva od maskary niečo iné. Tu je novinka Larens Colour: Double Effect Mascara, ktorá nielenže spĺňa rôzne potreby, ale poskytuje mihalniciam aj niečo viac – špičkovú starostlivosť a výživu.

Ide o jeden z najočakávanejších produktov v portfóliu Larens Colour. Maskara Double Effect Mascara čoskoro začne dobývať trh s dekoratívnou kozmetikou.

Jedna maskara – dve kefky s rôznymi vlastnosťami, pre dva veľkolepé efekty.
Double Effect Mascara je produkt typu 2 v 1. Obal je rozdelený na dve nádobky, ktoré okrem sýto čiernej krémovej emulzie skrývajú aj dve rôzne kefky:

  • prvá – hustá, z klasickými štetinkami – zabezpečí trojrozmerné zahustenie a zväčšenie objemu mihalníc
  • druhá – silikónová – predĺži, natočí a zdvihne mihalnice a vďaka elastickej koncovke sa dostane aj k najkratším riasam

Double Effect Maskara  Double Effect Mascara

Týmto spôsobom môžete s jedným produktom dokončiť svoj make-up dvoma rôznymi spôsobmi alebo vytvoriť intenzívny večerný vzhľad. Obe kefky dokonale rozdelia mihalnice, rovnomerne nanášajú maskaru bez hrudiek a zlepovania mihalníc, dokonca aj pri nanášaní ďalšej vrstvy.

Dvojitou výhodou nie je len dvojitý efekt, ale aj dvojitý účinok maskary
V súlade s mottom značky More than Makeup, starostlivosť bola pri vyvíjaní maskary rovnako dôležitá ako efekty líčenia. V jej zložení nájdeme kultový Biopeptide Complex, teda kokteil peptidov rybieho kolagénu, známeho tým, že posilňuje vlasy a stimuluje ich rast.

Double Effect Mascara bude preto perfektná pre jemné mihalnice, aj tie oslabené po odstránení umelých trsov alebo pri rekonvalescencii po chorobách.

Double Effect Mascara

Bez kompromisov
Trvanlivosť a optimálne aplikačné parametre sú mimoriadne dôležité vlastnosti maskary. Pri Double Effect Mascara sme dbali na to, aby sa dosiahli použitím čo najjemnejších ‘technických’ zložiek, ktoré nezaťažujú jemnú štruktúru mihalníc a nedráždia očné okolie.

Recept na zvodný, prirodzený pohľad
Už jedna aplikácia zabezpečí prirodzene predĺžené a jemne nadvihnuté a natočené mihalnice, alebo zahustené so zväčšeným objemom. Skvelé efekty nadchnú rovnako ako aplikačné vlastnosti, pohodlné používanie a odolnosť voči rozmazaniu a opadávaniu. Na druhej strane vďaka starostlivo zostavenej ošetrujúcej zložke získava Double Effect Mascara ďalšie vlastnosti jedinečného ošetrujúceho séra na mihalnice.


Podobné články