Vyhľadávanie

Pre kozmetičky - HYDROBRÁZIA

251x

Milé kozmetičky,

čo by ste povedali na prístroj, ktorý za 10 minút dokonale vyčistí pleť bez naparovania a manuálneho čistenia ???
Dokonalé, bezbolestné čistenie pleti s efektom ANTI-AGING.
Nesnažíme sa Vám tu predať prístroj, ale ukázať možnosť ako šetriť svoj vzácny čas. Chceme aby ste sa stali profesionálkou v našom tíme. Predstavujeme Vás HYDROBRÁZIU.

Toto nie je žiadny fake, ale reálna fotka výsledku z nášho salónu po 10 minútach čistenia pleti!

NOVINKA ktorá vám pomôže zdvojnásobiť váš príjem – za polovicu času !


Inovatívny prístroj určený k neinvazívnej a kompletnej starostlivosti o pokožku. Pozostáva z piatich technológii, vďaka ktorým je možné vykonať zákrok počas celého roku v závislosti od potrieb klientky. Efekty po ošetrení ocenia nielen ženy, ale aj muži.

Benefity pre Vás a Vaše zákazníčky:

✔ nízke náklady na ošetrenia
✔ zaškolenie/workshop s certifikátom
✔ dokonalá predpríprava pleti pred aplikáciou pleťovej masky
✔ efekt na 4. deň je FANTASTICKÝ
✔ po 2. ošetrení – dvojnásobný efekt
✔ svieža, žiarivá pokožka
✔ odstránenie odumretých buniek pokožky
✔ očistenie pórov na pokožke
✔ vyhladenie vrások
✔ navlhčenie pokožky – spomalenie procesu starnutia kože
✔ prijateľná cena prístroja – možnosť aj na splátky
✔ kvalita technického prevedenia prístroja – žiadna čínska výroba


Najdôležitejšou zložkou pri zákroku s použitím prístroja je aktívny vodík vytváraný pomocou kvalitného generátora. Ten odstraňuje z vody kyslík, ako aj nežiaduce ióny chlóru, siry, fosforu, a zároveň ju obohacuje o aktívny vodík a priaznivé ióny vápnika, horčíka a draslíka. Prístroj umožňuje aplikovanie týchto priaznivých látok pod tlakom. Týmto spôsobom sa tiež dosiahne efekt peelingu vonkajších vrstiev pokožky. Aktívny vodík je najúčinnejší zo všetkých doteraz známych antioxidantov.

 

Ako najľahší a najjednoduchší prvok ľahko prenikne do hĺbky kožných štruktúr, kde na seba viaže škodlivé voľné kyslíkové radikály. Účinne ich neutralizuje a pozbavuje vlastností nežiadúcich pre pokožku. Vďaka silným antioxidačným vlastnostiam sa iónom vodíka v boji proti voľným radikálom, ktoré zodpovedajú za starnutie kože, nič nevyrovná (priam z nej voľné radikály „vyzametajú“). Takto sa spomaľuje a dokonca brzdí proces starnutia už na bunkovej úrovni.

Pre koho je to určené:

✔ pokožka, ktorá vyžaduje zvýšenú starostlivosť, ktorá vyžaduje vyhladenie
✔ pokožka bez lesku
✔ strata pevnosti kože, vrásky
✔ ošetrenie je odporúčané pre každý typ pleti, obzvlášť pre pleť znečistenú, sivej farby, bez lesku, vystavenej znečistenému ovzdušiu alebo tiež pôsobeniu ovzdušia v klimatizovaných a uzavretých miestnostiach
✔ pleť s rozšírenými cievkami, nadmerná produkcia mazu
✔ opuchy, kruhy pod očami, priprava pred zákrokom estetickej mediciny

 

 

Hydrobrázia je nepochybne najlepším riešením pre osoby vystavené pôsobeniu stresu a znečistenému prostrediu. Výrazne zlepšuje činnosť kože, čo vedie k spomaleniu procesu starnutia. Dodá pokožke žiarivý a zdravý vzhľad. A navyše aktívny vodík má protizápalové účinky.
Umožňuje využitie nielen samotného aktívneho vodíka, ale tiež dopomáha k účinnému preniknutiu aktívnych preparátov do hĺbky kože. Pristroj tak vytvára možnosť pristúpiť k ošetreniu kože holistickým spôsobom a využiť naplno úspechy, ktoré nám ponúka súčasná kozmetológia.


Chápeme, že je veľa prístrojov a je ťažké si vybrať. Práve preto Vám ponúkame možnosť zúčastniť sa nášho workshopu, ktorý bude viesť profesionálna školiteľka s dlhoročnou praxou. Na workshope budete kozmetička a aj klientka zároveň, teda vyskúšate si ako sa s prístrojom pracuje a uvidíte efekt aj sama na sebe.
Stačí vyplniť kontaktný formulár a my sa Vám ozveme. 

     


    Voľný radikál – reaktívna forma kyslíka s nespáreným (voľným) elektrónom, vďaka čomu môže reagovať s „normálnymi“ molekulami (bielkovinami, lipidmi, nukleovou kyselinou), pričom ich poškodzuje a narušuje ich fungovanie. Voľné radikály vznikajú pôsobením prirodzených procesov v organizme, môže sa to však diať v rozličnom tempe. Ich negatívny vplyv na organizmus človeka sa zväčšuje fajčením, zlými stravovacími návykmi, znečisteným ovzduším.

    Antioxidanty – látky, ktoré pretvárajú voľné radikály na „normálne“ častice. Hovorí sa o nich ako o „zametačoch voľných radikálov“. Populárnymi antioxidantami sú vitamín C, A, Ea najsilnejší z nich – aktívny vodík. Aktívny vodík reaguje s voľnými kyslíkovými radikálmi a premieňa ich v častice vody. Takýmto spôsobom brzdí proces starnutia kože už na bunkovej úrovni.

    Podobné články