Vyhľadávanie

Lipozomálny kolegén - viac než kolagén

1879x

Počuli ste už tento názov? Pravdepodobne ste ani nemohli.., sme prví na svete kto ho používa.

Liposomal Collagen Complex
Inovatívne spojenie prírodných peptidov a aminokyselín rybieho kolagénu uzavretých do lipozomálneho nosiča, ktorý ich prenáša do hlbších vrstiev kožezintenzívňuje a predlžuje ich účinok. Prináša efekt okamžitého sploštenia vrások a citeľného zahustenia štruktúry kože, spúšťa dlhodobé nápravné procesy.

Spojenie Biopeptide Complex s Lipozomom

Liposom

Lipozomálne puzdro vytvorené z lipidovej dvojvrstvy je identické s lipidovou dvojvrstvou kože, vďaka čomu je transdermálny prenos zložiek uzavretých v lipozómoch intenzifikovaný a predlžuje sa proces uvoľňovania látok – prípravok s lipozomálnym kolagénom má silnejší a dlhodobejší účinok, čo zaručuje, že sa dostane do hlbších vrstiev, kde prebiehajú procesy účinku bielkovín z kolagenu.

Aké efekty to prináša?

  • významná redukcia, vyhladenie vrások (viditeľná aj pri vyšetrení pomocou USG)
  • zvýšenie hustoty kože, nasýtenie bielkovinami – kolagénom, stimulácia regeneračných procesov (viditeľná aj pri vyšetrení pomocou USG)
  • efekt liftingu
  • efekt ultra hydratácie
  • efekt ochrany, posilnenia pleti

Čo je dôležité, počas procesu výroby Liposomal Collagen Complex sa nepoužívajú žiadne dráždivé či toxické rozpúšťadlá, emulgátory, kondicionéry či konzervačné látky. Preto je tento prípravok bezpečný pre alergickú, citlivú pokožku, ktorá potrebuje špeciálnu starostlivosť.

Ošetrenie pleti s NOVINKOU LIPOCOLL, rozdiel po 30 minútach.

Tento jedinečný Liposomal Collagen Complex nájdete jedine v našich produktoch – novinkách

   

GLA Cream/Serum 50 ml

73,25 
Obľúbený
Obľúbený

 

Podobné články