Vyhľadávanie

Rýchle doručenie
Ďakujem za rýchle doručenie a za darček. Potešil ma.

Poďakovanie
Ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď. Vaše produkty sú úžasné a nič mi tak nezlepšilo pleť ako Larens. Všade podávam iba kladne recenzie.

Larens Colour
Dobrý deň prajem. Ten púder čo ste mi poslali budem len chváliť. Je fantastický, také niečo už roky hľadám. Úplne prirodzený a svieži, vôbec si nepripadám ako s maskou 😊. Ďakujem za odporúčanie. V ďalšej objednávke určite bude 😊

GLA cream/serum
Takú vyhladenú pokožku mám 😂 myslím to vážne. Fakt mám o 20 rokov menej 😂😂😂

Poďakovanie
Dobrý deň. Len som sa chcela veľmi pekne poďakovať za rady, ktorú kozmetiku vybrať. Veľmi mi pomohla a tak objednávam znova. Nech sa darí!

Poďakovanie
Dobrý deň, ďakujem za rýchle vybavenie objednávky. V pondelok (6.7.2020) som urobila objednávku a včera (8.6.2020) som obdržala tovar.

Nutrivi Peptide Power Drink
Dobrý deň, drinky sú SUPER a vzorky krémov si kolegyne veľmi pochvaľujú :)

LipoColl Serum
Dobrý deň. S LipoColl sérum som veľmi spokojná. Používam ho týždeň a moja pokožka je vláčna a taká rozžiarená 💖.

Sada produktov
Dobrý deň prajem, prosím nedávno som si objednala radu produktov Larens, sú perfektné a veľmi sa z nich teším. Odporučila som aj priateľke, ktorá by si tiež chcela objednať niektoré produkty.

LipoColl Serum
Píšem po 2 týždňoch používania LipoColl 2x denne, pleť nie je taká mastná ako predtým a póry sú stiahnutejšie a na niektorých miestach na čele uzatvorené. Čiže za mňa 👍👌

BIO Renew Serum
Tak zatiaľ mesiac používam Bio Renew Serum, ale môžem povedať, že je to super. Je to vidieť na pleti, škoda že som túto kozmetiku neobjavila skôr. No nikdy nie je neskoro 😊 😘Ďakujem krásne 😘

Larens BIO Renew Tissue Face Mask
Tá maska je perfektná, okamžite mám tvár hydratovanú, sviežu, žiarivú. Dnes som ju použila 2x, idem do divadla 😊 Chcela som Vás poprosiť o objednanie ďalších dvoch. Odporučila som mame a sestre.

Serum Face, Hair & Body Repair Spray
To sérum je naozaj bomba. Dávam si ráno a večer pár strekov. Pigmentové a iné farebné nerovnosti rýchlo miznú, pleť je mladšia, sviežejšia a pekne vyplnená. Som veľmi spokojná. Tak isto aj ten enzymatic peeling. Čiže sa teším, že to silno funguje. Moja pleť je o 200 percent lepšia. Až radosť pozerať do zrkadla.

Ošetrenie pleti
Bola som včera na ošetrení pleti, úžasný pocit z ošetrenia, je to veľmi príjemné ošetrenie a hlavne výsledok je tiež veľmi príjemný, mám problém s akné. Odporúčam vyskúšať toto ošetrenie všetkým kto chce investovať do svojej pleti to najlepšie. HORE PRST tomuto salónu a pani Lucii v prvom rade, je vidieť že má záujem o svoju prácu a neustále sa vzdeláva v tomto odvetví.

Coffee Scrub & Mask
Odpadáááávam z masky, tak jedmná a vláčna pleť je po umytí. Také niečo nerobí žiadna maska ani piling.., že WAW. Ďakujeeeeem.

Coffee Scrub & Mask
Lucka ďakujem za výrobky sú úžasné 💖💖💖 a chcem si objednať lifting face cream 2 kusy. Ďakujem, maska kávová je SUPROVÁ.

Repair Hand Cream
Dobrý večer chcem sa Vám pekne poďakovať za výborný krém na ruky. Dneska mi prišiel práve. Nádherne vonia a sú jemné ruky po ňom. Ďakujem veľmi pekne.

Coffee Scrub & Mask
Kávová maska je top, top, top. Ja si ju "gibrim" aj na telo 😊😂

Golden Oil
Dobrý večer. Už týždeň používam zlatý olej a som nadmieru spokojná. Mám rozaceu na lícach, svrbí ma to, je to proste nepríjemné, suchá pokožka atď. .. Odkedy používam ten olej, tvár ma nesvrbí, nemám ju vysušenú. Proste spokojnosť 👍

Larena BIO Renew Tissue Face Mask
Ďakujem za balíček 😊 Tak som vyskúšala tú masku...., že BOMBA ❤ a krém na oči ...., úplne bez komentára... konečne som natrafila vďaka Vám na úplne suprovú kozmetiku. Ďakujem, ďakujem 😊😊

Thermo Balm
Dobrý večer, balíček prišiel. Testujem Thermo Balm na miestach, kde to treba 🤗 Tú vzorku krémiku otestujem a ak mi nebude vadiť, určite objednám. Už mám peknú zbierku Vašej kozmetiky. Ďakujem krásne za DARČEKY a POŠTOVNÉ ZDARMA.

Bio Renew Serum
Ďakujem veľmi pekne, dnes som obdržala zásielku a ešte dnes si objednám ďalšie výrobky. Vyzerajú prírodne a neparfemovaná. Presne to čo potrebujem. Ďakujem a krásny deň.

Chemický peeling
Ozaj, bola som pochválená, že som opeknela🙂. Pochválená ženou. 🙂Chemický peeling je SUPER. Pekný dník Lucka.

Beauty Intensive DUO
Ten Beauty Intensive SET je niečo úžasné. Ďakujem veľmi pekne.