Vyhľadávanie

O Larens

Larens je moderná a špecializovaná značka kozmeceutík poľsko-švajčiarskej spoločnosti WellU, určených na starostlivosť o pleť, orientovaných najmä na boj proti príznakom starnutia a kožným problémom. (viac o tom čo sú kozmeceutiká sa dočítate v našom blogu >>TU<<)
Je určená pre ženy aj pre mužov.

Kozmeceutiká Larens sú absolútne účinné nástroje na boj proti prejavom plynutia času, ocenené odborníkmi z oblasti estetickej medicíny a kozmetológie. Môžu predstavovať rovnako alternatívu, ako aj dokonalý doplnok terapií zameraných na skrášľovanie a spomalenie starnutia.

Ponuka značky Larens predstavuje výsledok vyše 14 rokov výskumov uskutočňovaných Vedeckou radou WellU, na čele ktorej stojí prof. dr. hab. N. med. Adrzej Frydrychowski a ktorej členmi sú aj vedci, dermatológovia a kozmetológovia.

Základnou zložkou kozmeceutík Larens je unikátny Biopeptide Complex – zdroj prírodných peptidov rybieho kolagénu, získavaných metódou patentovanou prof. Frydrychowským.

Larens predstavuje revolučné spojenie vedeckých objavov a darov prírody, ktoré prináša neinvazívnu, bezpečnú a účinnú metódu dosiahnutia mladistvého a zdravého vzhľadu.

Larens má dve hlavné divízie produktov:

  1. Larens – produkty pre každodenné domáce použitie. Dostupné zákazníkom.
  2. Larens Professional – produkty pre kozmetické salóny a zaškolené profesionálne kozmeticky, aj na prístrojové použitie. Dostupné len pre kozmetičky s certifikátom.

Larens

Kľúčové vlastnosti Larens:

– jedinečná kvalita
– redukcia vrások
– regenerácie, výživa a ochrana
– synergia pôsobenia biopeptidov
– prenášajú aktívne látky do hlbších vrstiev kože a do tela
– stimulujú tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej
– zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti – pomáhajú v boji s pigmentovými škvrnami a fotostarnutím pokožky
– spomaľujú aktivitu metaloproteináz (enzýmov spôsobujúcich starnutie)
– zvyšujú elasticitu pokožky

Prof. n. dr hab. med. Andrzej Frydrychowski.

Prof. Andrzej Frydrychowski získal počas vykonávania svojej profesie celý rad ocenení a vyznamenaní, okrem iného:
Významný vedec, ktorý má na svojom konte 7 patentov a viaceré ocenenia získané o.i. v Ženeve a Bruseli. Je autorom unikátnej metódy získavania kolagénu, vďaka ktorej sa plne zachováva jeho štruktúra a jedinečné vlastnosti. Tento objav úplne zmenil modernú kozmeceutiku a nutraceutiku. Prof. Andrzej Frydrychowski je od roku 2003 spojený s WellU.

 

Prof. Andrzej Frydrychowski získal počas vykonávania svojej profesie celý rad ocenení a vyznamenaní, okrem iného:

Profesor je aktívnym členom Poľského fyziologického spolku (Polskie Towarzystwo Fiziologiczne). Je tiež členom Poľského spolku pre akupunktúru (Polskie Towarzystwo Akupunktury), v ktorom zastáva funkciu člena Štátneho riadiaceho výboru, predsedu Štátnej vedeckej komisie pre akupunktúru a predsedu Pomoranskej pobočky. V roku 1999 bol menovaný Čestným členom Poľského spolku pre akupunktúru. Jeho obrovské skúsenosti a vedomosti potvrdzuje uznanie svetových vedeckých grémií.


Príroda a Veda

Spoločnosť WellU spolupracuje s CEITEC (Central European Institute of Technology) v Brne. Členovia Vedeckej Rady WellU pracujú v Stredoeurópskom technologickom inštitúte na Pokročilých biomateriáloch. Inštitú má 12 zdielaných laboratórií, 59 výskupných skupín na rozlohe 25 000 metrov štvorcových a pracuje tam viac ako 600 vedcov.

Spolupracujeme s výskumnou skupinou „Pokročilé biomateriály“. Vývoj nových biomateriálov, alebo tzv. „šitie biomateriálov na mieru“ nanoštruktorovaných materiálov pre (regeneratívnu) medicínu.


Prečo používať práve Larens?

Zákazníčky stále častejšie vyžadujú pri kozmetike viditeľný účinok.  A ten s Larens dosiahnete.
Našim cieľom a dlhoročným prístupom je poskytovanie maximálnej kvality a najmä efektívnej starostlivosti klientkám, ktoré sa rozhodli zveriť svoju krásu a mladícky vzhľad do našich rúk.

Spoločnosť WellU (výrobca produktov Larens a Larens Professional Line) postavila svoju stratégiu na inováciách, špičkovom laboratórnom výskume so zameraním na menšie množstvo produktov, ale s vysokou účinnosťou. Unikátne spojenie prírody a výskumu.

Synergický účinok látok:

  1. Bioaktívny kolagén
  2. Biopeptide komplex
  3. Nutrivi voda
  4. Bio placeta
  5. Liposomal Colagen Complex

Kolagén – Bioaktívny kolagén

Je základnou bielkovinou ľudského organizmu.
Predstavuje 30 % celkového objemu ľudskej bielkoviny a až 70 % hmotnosti kože.  Pružnosť, elasticita a pevnosť pokožky, tkanív a ostatných orgánov v tele – za toto všetko je zodpovedný KOLAGÉN.
Po 30 roku života však začína jeho produkcia klesať cca o 1 % až 2 % ročne.
Po 40-ke strácame až 10 % až 20 % ročne a proces starnutia sa začína zrýchľovať.

Vedci skúmali a hľadali ako tento proces spomaliť.
Zistili, že v koži sladkovodných rýb sa nachádza veľmi kvalitný kolagén , ktorý sa najviac podobá ľudskému.
Vynašli studenú technológiu, ktorou dokážu vyextrahovať tento vysoko kvalitný kolagén – živý, biologicky aktívny, s plne zachovanou biologickou štruktúrou – teda BIOAKTÍVNY KOLAGÉN.
Výskum trval 14 rokov. Je to veľmi zložitá technológia, ktorá je patentovaná.

Biopeptide komplex

Nejdem Vás tu zaťažovať definíciami, preto veľmi stručne: Peptid je organická chemická zlúčenina, ktorá vzniká zlúčením viacerých aminokyselín.
Peptidy majú veľmi silný účinok proti starnutiu – tzv. ANTI-AGING efekt.
Čo peptidy robia?

Nutrivi voda

Je dokonalým nosičom iných látok a umožňuje ich prenos.

BIO-Placenta

Rastlinná placenta (nazývaná aj semenica) je zdroj vysoko koncentrovaných biostimulínov, čiže biologicky aktívnych molekúl, ktoré prenikajú hlboko do kože. Od 18. roku života rapídne klesá tvorba rastových faktorov – nastáva proces starnutia.

Liposomal Collagen Complex

Jedinečný komplex na trhu, ktorý predstavuje inovatívne spojenie prírodného rybieho kolagénu, peptidov, aminokyselín, dekorínov, lumikánov a histónov uzavretý v lipozomálnom puzdre – „NOSIČI“.

Bielkoviny rybieho kolagénu dodané prostredníctvom lipozómov :

Liposomal Collagen Complex značky Larens zaručuje okamžité viditeľné výsledky.
Je dôležité pripomenúť, že počas procesu výroby Liposomal Collagen Complex sa nepoužívajú žiadne dráždivé či toxické rozpúšťadlá, emulgátory, kondicionéry či konzervačné látky.
Preto je tento prípravok bezpečný aj pre alergickú, citlivú pokožku, ktorá potrebuje špeciálnu starostlivosť.