Vyhľadávanie

Pre kozmetičky - chemický peeling od Larens Professional

3233x

Tento článok je venovaný 💖VÁM MILÉ KOZMETIČKY💖.
Preto nebudem vysvetľovať čo je chemický peeling, načo slúži, aké ma účinky/výhody.

Ukážem Vám prečo by NÁŠ chemický peeling nemal chýbať vo Vašom salóne.
Náklady na jedno ošetrenie budú pre Vás 2-3Eur-á, spravíte s ním cca 40 klientiek. Tak a už mám Vašu pozornosť 🙂
Trošku teórie a na koniec výsledky.

Výnimočnosť CHEMICKÉHO PEELINGU od Larens-u je v tom, že má fantastické výsledky a klientka môže po procedúre chodit normálne do práce. Vďaka LIPOZOMÁLNEMU kolagénu a prírodným PEPTIDOM pôsobí v zámši, a napovrchu sa pleť len jemne vyžmolkuje, nešúpe sa v plátoch ako pri bežných chemických peelingoch.
No povedzte.., veď Vaše zákazníčky Vás budú nosiť na rukách za to, že nebudú musieť ísť na „maródku“ ako po klasickom chemickom peelingu.

Larens chemicky peeling

Obsahuje kombináciu dvoch druhov kyselín: 5% kyseliny mandľovej a 5% kyseliny pyrohroznovej (pH 1,1). Poviete si, že to je málo.., používam 30-50% kyseliny. Ale vrátim sa kúsok späť, ktorý Váš peeling obsahuje LIPOZOMÁLNY KOLAGÉN a prírodné PEPTIDY? Určite žiadny! Pretože Larens Pofessional ich má ako jedniná kozmetika na svete.

Liposom

Inovatívne spojenie prírodných peptidov a aminokyselín rybieho kolagénu uzavretých do lipozomálneho nosiča, ktorý ich prenáša do hlbších vrstiev kože, zintenzívňuje a predlžuje ich účinok.
Lipozomálne puzdro vytvorené z lipidovej dvojvrstvy je identické s lipidovou dvojvrstvou kože, vďaka čomu je transdermálny prenos zložiek uzavretých v lipozómoch intenzifikovaný a predlžuje sa proces uvoľňovania látok – prípravok s lipozomálnym kolagénom má silnejší a dlhodobejší účinok, čo zaručuje, že sa dostane do hlbších vrstiev, kde prebiehajú procesy účinku bielkovín z kolagenu.

A teraz to čo Vás určite najviac zaujíma: VÝSLEDKY

Ak Vás zaujali možnosti, ktoré ponúka Larens svojim chemickým peelingom, neváhajte nás kontaktovať. Stačí vypísať kontaktný formulár.

    Podobné články